Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Stołówka

Stołówka uniwersytecka znajduje się na terenie Kampusu Głównego, przy bramie wjazdowej od ulicy Oboźnej. Prowadzi sprzedaż obiadów abonamentowych dla studentów, pracowników oraz emerytów Uniwersytetu Warszawskiego.

Poza obiadami abonamentowymi Stołówka serwuje również dania barowe oraz gorące i zimne napoje.

Stołówka działa od października do czerwca, od poniedziałku do piątku. Dania barowe wydawane są w godzinach 10:30 – 18:00, również na wynos, a obiady abonamentowe w godzinach 12:30 – 18:00.

Do skorzystania z preferencyjnej ceny abonamentowej upoważnia skierowanie wydawane przez Biuro Spraw Socjalnych (pokój nr 13, w godzinach 10:00 – 15:00), które jest ważne w ciągu danego roku akademickiego.

Na podstawie wydanego skierowania należy zadeklarować ilość obiadów na dany miesiąc oraz dokonać opłaty. Deklaracje i opłaty pobierane są z góry w kasie Stołówki w pierwszym tygodniu każdego miesiąca. Nie ma możliwości zwrotów.

Zestaw obiadowy (abonamentowy) składa się z zupy, drugiego dania i kompotu.
Cena obiadu abonamentowego w roku akademickim 2023/2024 wynosi:

  • dla studentów: 17,00 PLN
  • dla pracowników: 20,00 PLN
  • dla emerytów i rencistów: 19,00 PLN

Codzienne menu wraz z cenami publikowane są na profilu FB Stołówki UW: Menu i cennik – otworzy się w nowym oknie

Kontakt:
Kierownik – mgr Anna Zawistowska-Klimek
tel.: (22) 55 20 433 

anna.zawistowska-klimek@adm.uw.edu.pl

Zdjęcie przedstawia budynek, w którym mieści się Stołówka UW. Na zdjęciu widać bramę wjazdową na terytorium UW oraz zadaszone wejście do Stołówki. Kamienica widoczna na zdjęciu ma białą elewację oraz ceglastą dachówkę.

Kamienica, w której mieści się Stołówka UW