Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Zespół

Kierownictwo

Wojciech Płoński

Kierownik Biura

(22) 55 20 868 w.plonski@uw.edu.pl

Julia Stawicka-Janas

Zastępca Kierownika Biura

(22) 55 22 609 Julia.Stawicka-Janas@adm.uw.edu.pl

Sekretariat

Natalia Adamczuk

Specjalista

(22) 55 20 868 Natalia.Adamczuk@adm.uw.edu.pl

Świadczenia socjalne

Magdalena Siemczuk

Specjalista

(22) 55 22 606 Magdalena.Siemczuk@adm.uw.edu.pl

Wypoczynek pracownicy / emeryci / renciści / doktoranci / pożyczki na cele mieszkaniowe

Edyta Furmanowicz

Starszy specjalista

(22) 55 20 827 Edyta.Furmanowicz@adm.uw.edu.pl

Agata Piątkowska

Specjalista

(22) 55 20 419 agata.piatkowska@adm.uw.edu.pl

Wypoczynek dzieci / Bon edukacyjny

Jolanta Macieląg

Starszy specjalista

(22) 55 20 737 Jolanta.Macielag@adm.uw.edu.pl

Zapomogi

Adrianna Turzyńska

Specjalista

(22) 55 20 485 Adrianna.turzynska@adm.uw.edu.pl

Zajęcia sportowo-rekreacyjne / Karnety

Łukasz Szyszka

Samodzielny referent

(22) 55 20 866 Lukasz.Szyszka@adm.uw.edu.pl

OKW "Bajka" / DPTiW "Wrzos" i "Szeligówka"

Lilia Ziemczonok

Starszy specjalista

(22) 55 20 842 Lilia.Ziemczonok@adm.uw.edu.pl

Domy studenta UW

Beata Karolak

Specjalista

(22) 55 20 832 Beata.Karolak@adm.uw.edu.pl

Żłobek UW "Uniwersyteckie Maluchy" (w tym zgłoszenia do żłobka) / Stołówka UW (w tym skierowania na obiady abonamentowe)

Sylwia Krawczyk

Samodzielny referent

(22) 55 20 825 Sylwia.Krawczyk@adm.uw.edu.pl

DPN / Hera / Sokrates

Anna Styś

Specjalista

(22) 55 24 150 a.stys7@adm.uw.edu.pl

Zamówienia publiczne

Iwona Borowska

Starszy specjalista

(22) 55 20 824 iborowska@adm.uw.edu.pl

Monika Chmielewska-Krenżel

Starszy specjalista

(22) 55 22 605 Monika.chmielewska-krenżel@adm.uw.edu.pl